مشخصات انواع خانه هاي پيش ساخته 


فونداسيون – در محل پروژه ها کرسي چيني به ارتفاع متوسط 40 سانتي متر و بلوکاژو نصب صفحات بيس پليت و 10 الي 15 سانتي متر بتن ريزي با استفاده از ويرايش فونداسيون ساختمان جهت اجراي اسکلت و نصب پانلهاي ديوار در کوتاهترين زمان آماده ميگردد.


شاسي- جداول و بلوکهاي سيماني آماده طبق نقشه نصب و تير آهن هاي شاسي کف و پروفيلهاي مخصوص با پيچ و مهره بهم متصل ميگردنند سپس ورقهاي گالوانيزه مخصوص وصفحات سمنت برد يا چند لايي بروي آنها پيچ ميشوند.

کفپوش –  فونداسيون و صفحات سمنت برد از سراميک يا کفپوش هاي مورد تاييد کارفرما براي پوشش استفاده ميگردد.

اسکلت – با توجه به نوع و ابعاد ساختمانها اسکلت ساخته شده آماده از پروفيلها مختلف با رنگ و ضدزنگ مناسب روي صفحات بيس پليت پيچ يا جوش ميگردد.

ديوار –در پوشش ديوارها از توليدات متنوع استفاده ميگردد.

الف- ساندويچ پانل دوروورق آلوزينک با عايق پلي يورتان فشرده به ضخامتهاي مختلف از 5 الي 15.


ب- صفحات سمنت برد وگچي صنعتي فشرده با پروفيل يا ورقهاي فرم داده شده گالوانيزه با عايق پشم سنگ يا پلي استايرين يا پلي يورتان و يا صفحات
PVC وپلي دود.

سقف – پوشش سقف بيروني از ساندويچ پانل يا ورقهاي طرح سفال و آندولين و در سقفهاي داخلي از صفحات 60*60 گچي و PVCيا لمبه چوب مناسب .

آشپزخانه وآبدارخانه وسرويس بهداشتي

از نوع MDF با سينک اخوان طبق مشخصات نقشه اجراء ميشود.

سرويسهاي بهداشتي- از بهترين نوع توليدات داخلي با شير آلات مناسب وتوالت ايراني و فرنگي و زير دوشي و روشويي مورد تاييد کارفرما

لوله کشي آب وفاضلاب –از لوله اي پلي پروپلين و پلي اتيلن و پليکا فشار قوي بصورت روکار و توکار با اتصالات مخصوص

سيم کشي برق – رو کار داخل تراکينگ با کليد و پريز نوع مناسب داخلي مورد تاييد کارفرما وتابلو برق و چراغهاي روشنايي و آبگرمکن و هواکش برقي.

محوطه سازي و لوله کشي و کابل کشي محوطه پروژه ها –شرکت پارس پانل با دارا بودن پيمانکاران مجرب آماده اجراي کابل پروژه شامل محوطه سازي و اجراي لوله کشي و کابل کشي و فضاي سبز وخيابان و فنس منابع آب و فاضلاب پروژه ميباشد.

catching a cheater why married men cheat click
why married men cheat on their wives women affair women that cheat on their husbands
hidden spy app android free free spy apps android spy app
hiv aids transmission the history of aids what are hiv symptoms