درباره ما

در کشور ما ايران روشهاي سنتي ساخت ساختمان کما کان ادامه دارد و روشهاي صنعتي ساخت و ساز با توجه به زلزله خيز بودن کشور و شرايط جغرافيايي ويژه آن که بروز بلاياي طبيعي در آن ريسک بالايي دارد هنوز جايگاه واقعي خود را پيدا نکرده است .

امروزه صنعت پيش ساخته سبک بدليل عايق بودن دوام و استحکام مقاوم بودن در برابر زلزله کمبود مصالح ساختماني و نيروي انساني ماهر در محل پروژه ها و اقتصادي بودن , با توجه به سرعت زيبايي و قابليت تعويض بودن قطعات و جابجايي و در نهايت با عنوان (ارزانترين خانه در کوتاهترين مدت در دنيا مطرح ميباشد).

شرکت خانه هاي پيش ساخته پارس پانل (سهامي خاص ) با بيش از سي سال تجربه در ساخت و نصب انواع سيستم هاي پيش ساخته, با دارا بودن کادر مجهز و متخصص, کارخانه قطعات پيش ساخته, و تجهيز واحداث کارگاه در محل پروژه ها تا کنون گامهاي موثري در جهت پيشرفت اين صنعت برداشته است.

سيستمهاي خوابگاه و رستوران و انبار و دفاتر اداري و تجهيز کارگاهها و سرويسهاي عمومي و انواع کانکسها و کيوسکهاي مسکوني و کارگاهي در حال حاضر با استفاده از ساندويچ پانل و با سرعت فوق العاده زياد با استقبال خوبي مواجهه شده است .


پروژه هاي اين شرکت در جنوب کشور خصوصا" در منطقه انرژي پارس شمالي و جنوبي (عسلويه ) و درکشورهاي آسياي ميانه  و عراق اجراء گرديده است .

online affair why most women cheat
اخبار
باتوجه به درخواست بيشمار صاحبان باغ ها و زمين هاي اطراف تهران و شمال ايران  و کارخانجات براي واحد هاي ويلايي و مسکوني شرکت پارس پنل سيستم ساخت  سريع واحد هايي را (تحويل در کمتر از 12روز)را ايجاد نموده است.
براي اطلاعات بيشتر با ماتماس بگيريد

reasons why women cheat click here wife cheated
read link marriage affairs
meet to cheat reasons women cheat online